Klub vojenských výsadkovývh veteránů PrahaKlub vojenských výsadkovývh veteránů Praha

Křest knihy Olina Jurmana

15. května, 19:09 Křest knihy

Křest knihy Olina Jurmana

Vážení kolegové.

Již dne 11. května  kol. Štrajtová poslala e-mailem pozvánku na křest knihy O. Jurmana „Legionáři – všechno bylo jinak“, který se koná ve čtvrtek 30. května 2019 v 16,00 hodin v obci Řitka, v restauraci a penzionu Na Veselce. Není to ale obyčejný křest – hlavním hrdinou knihy je otec našeho člena – Jaroslava Vlčka, který právě v obci Řitka žil.

Pořadatelem akce je Společnost a nakladatelství Česká citadela, ve spolupráci s vedením (starostou) obce Řitka a Klubem výsadkových veteránů Praha.

Vzhledem k tomu vás všechny vyzývám přehodnotit svůj postoj k této akci, které by se mělo zúčastnit, pokud to má být alespoň trochu reprezentativní, alespoň deset lidí. Zatím předběžně přislíbili kol. Urban, Semorád, Krajčovič, Gavlas.

Ústroj – nejlépe uniforma, určitě baret

Občerstvení – z neoficiálních zdrojů údajně ano

Doprava – každý samostatně vlastním autem, nebo autobusem PID č. 320 od Smíchovského nádraží směr Mníšek pod Brdy, odjezd 14,43hod. a 15,13 hod., příjezd za 26 min. tj. 15,09 hod., resp. 15,39 hod. (Podle internetu)

Ti z Vás, kteří se rozhodnou zúčastnit se, oznamte to  prosím kol. Štrajtové, nebo mně nejpozději do středy    22. 5. 2019.

                                                              Pavel Gavlas, předseda                                                           

Vložil(a): Milan Krejza

Nejnovější aktuality:

- Křest knihy Olina Jurmana [15. května, 19:09]

Zpět na hlavní stránku